Workshop

Když chceš IN, musíš OUT: Příroda je nejlepší terapeut

Čas:

13.30–15.30

Kapacita:

20 osob

Stav duševního zdraví dětí a dospívajících je alarmující. Často jsou nespokojeni se svým životem a nedokážou zvládat stresové situace. Jak z toho ven? Jít ven! Příroda je mocným trenérem pro naši duševní i tělesnou zdatnost. Je skvělým terapeutem na bolavou duši.  S psycholožkou a wilderness terapeutkou se podíváme, co se děje s člověkem v přírodě. Na vlastní kůži pocítíme, jaké změny se odehrají, když se vydáme ven, a jak tím pomůžeme sobě uvnitř.

Průvodci workshopem

Jana Švecová
Jana Švecová

Působí v soukromé praxi jako individuální a rodinný terapeut. Protože ráda propojuje přírodu, terapii lidí s náročným životním příběhem a osobnostní růst, v Asociaci pro Terapii divočinou uskutečňuje terapeutické expedice s dětmi i dospělými. Jana vystudovala psychologii na FF UK a dlouhá léta vedla projekty komplexní psychoterapeutické péče v neziskových organizacích (Anima-terapie, Centrum Locika, atd). V rámci nich realizovala přes 150 výjezdů do přírody s různými klienty, dětmi, dospělými i rodinami, včetně zahraničních - „Santiago Crew - Svatojakubská pouť pro mladé dospělé v náročné životní situaci“ s klienty 5ti evropských států. Pro subjekty ze soukromé i státní sféry tvořila workshopy na míru (Exxon Mobil, S.A.P. ČR, W4W, Pražská a Olomoucká arcidiecéze, expertní skupina pro Rodinnou politiku kraje Praha, Intervenční centrum, atd.). Přednášela na fakultách v Praze a Olomouci. Ačkoliv se nyní intenzivně věnuje rodině, jindy nasadí batoh a sólo cestuje po nejzapadlejších koutech světů, běhá se psem, zpívá, maluje a dobývá cizí jazyky.

Hájíme právo na dobrodružství ve výchově nové generace. Přidejte se k nám! Přijďte si užít výjimečný den s výjimečně odvážnými projekty a lidmi. Nechte se inspirovat k vašim vlastním dobrodružstvím!

Další workshopy

KOD24 se koná pod záštitou

Jiřího Růžičky, předsedy Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR

Organizátor

Dobrodužné výchovy v přírodě

Ve spolupráci

Prázdninová škola Lipnice
Outward Bound

Hlavní partner

jatka-logo.png

Partneři

pii_logo-1.png
cirk-logo.png
logo-lektory.png
eduin_logo_rgb_cerne-4.png
logo-crdm-cb.png
63fe17da87441da93a7e69ef_logo_load.jpg
si_2018_pos.png

Mediální partneři

logo_respekt.png
educationlogo1.png

Kontakt produkce

Aleš Pokorný
Zakladatel KOD
info@kod24.cz
+420 731 635 075

Místo konání akce

Jatka78
Hala číslo 7 a 8,
Bubenské nábř. 306 /13,
Praha 7

Sledujte nás online a sdílejte